Ανακοινώθηκαν από τους συνδυασμούς τα ονόματα των υποψηφίων

0
137

Στην τελική ευθεία πριν τις Δημοτικές εκλογές και οι παρατάξεις που συμμετέχουν στην εκλογική διαδικασία έδωσαν στη δημοσιότητα τα ονόματα των υποψηφίων που στελεχώνουν τα ψηφοδέλτια τους. Είναι η πρώτη φορά που στον Δήμο Κάτω Νευροκοπίου υπάρχουν τέσσερις παρατάξεις που διεκδικούν την ψήφο των δημοτών και ίσως για πρώτη φορά ανακοινώνονται τα ονόματα των υποψηφίων τόσα αργά. 

Τη δυναμική των παρατάξεων τους προσπαθούν να αυξήσουν οι υποψήφιοι δήμαρχοι, μετά την ανακοίνωση των ονομάτων των υποψηφίων. Περίπου εξήντα υποψήφιοι για κάθε έναν από τους συνδυασμούς του Γιάννη Κυριακίδη, Γιώργου Θεοδωρίδη και Ιωάννη Κεσκίνογλου και περισσότεροι από ενενήντα για τον συνδυασμό του Ελευθέριου Ταμουρίδη, θα διεκδικήσουν την ψήφο των συνδημοτών τους σε Κεντρικά και Τοπικά ψηφοδέλτια.

Τα ονόματα των υποψηφίων Δημοτικών Συμβούλων όπως αυτά ανακοινώθηκαν από τις παρατάξεις:

«ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΝΕΑ ΕΠΟΧΗ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2. ΖΕΛΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

3. ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4. ΚΑΪΜΑΣΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

5. ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΤΕ0) του ΙΩΑΝΝΗ

6. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΚΟΛΣΟΥΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΚΟΥΡΟΥΤΖΙΔΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ

9. ΜΠΟΣΚΟΣ ΤΡΥΦΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ

10. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11. ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ

12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ

14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ

15. ΠΑΤΑΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

16. ΠΕΝΤΣΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

17. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

18. ΣΑΡΠΟΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

19. ΤΣΕΡΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

20.ΧΟΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

21. ΧΡΥΣΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

«ΝΕΟ ΞΕΚΙΝΗΜΑ ΛΕΚΑΝΟΠΕΔΙΟΥ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΚΕΣΚΙΝΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

1.ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2.ΒΕΣΜΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

3.ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

4.ΚΑΛΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

5.ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

6.ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

7.ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

8.ΚΟΥΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΣΟΑΝΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

10ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΑΒΒΑ

11.ΠΕΖΙΡΚΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

12.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

13.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

14.ΣΤΑΪΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15.ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

16.ΤΟΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

17.ΤΟΠ ΑΛΗ ΣΕΛΒΕΡ του ΤΖΕΜΑΛΗ

18.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΓΑΠΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

19.ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

20.ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

«ΚΙΝΗΣΗ ΝΕΩΝ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

1.ΑΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2.ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

3.ΑΜΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

4.ΑΜΠΑΤΣΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

5.ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

6.ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

7.ΙΦΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

8.ΚΑΡΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗ

9.ΚΕΣΙΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

10.ΚΟΣΚΕΡΙΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

11.ΚΟΣΚΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

12.ΚΟΥΤΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

13.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ

14.ΜΑΛΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

15.ΜΑΤΣΟΥΚΙΔΗΣ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΤΟΥ ΙΑΚΩΒΟΥ

16.ΜΙΣΣΕΝΚΟ ΟΛΕΣΙΑ (ΑΛΕΞΙΑ) ΤΟΥ ΒΛΑΝΤΙΜΙΡΟΥ

17.ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

18.ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ

19.ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

20.ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

21.ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

22.ΣΙΟΥΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

23.ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

24.ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΤΑΝΙΑ) ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

25.ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

26.ΤΟΥΠΑ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

27.ΤΣΑΪΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

28.ΤΣΕΠΝΙΔΟΥ ΜΥΡΙΑΝΘΗ ΤΟΥ ΜΙΧΑΛΑΚΗ

29.ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ

30.ΨΟΥΡΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

«ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ»

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ: ΤΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ:

1. ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ

2. ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

3. ΓΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ

4. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ

5. ΚΑΣΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

6. ΚΑΣΤΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

7. ΚΕΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

8. ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΣΑΒΒΑ

9. ΚΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

10. ΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

11. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΕΔΕΝΑ) του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ

12. ΜΑΛΑΜΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

13. ΜΙΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ

14. ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΣΑΑΚ

15. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

16. ΠΑΠΑΪΓΝΑΤΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ

17. ΠΑΠΑΜΑΡΙΝΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

18. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

19. ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

20. ΣΙΩΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

21. ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΠΙΡΜΠΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

22. ΣΠΥΡΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

23. ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

24. ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

25. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

26. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

27. ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

28. ΤΣΑΛΤΙΚΑ ΗΛΙΑΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

29. ΤΣΕΠΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

30. ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

31. ΤΣΟΡΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

32. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

33. ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

34. ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΣΑΪΑΣ του ΣΑΒΒΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.