Στα πρωταθλήματα της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων (Ε.Π.Σ.) Δράμας σημειώθηκαν τα ακόλουθα αποτελέσματα:

Α΄ κατηγορία-1ος όμιλος (4η αγωνιστική ημέρα)

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ-Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 4-1, Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ-ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 5-0, ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ»-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 5-0, ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 4-1.

Η βαθμολογία

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ 7, ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ» 7, ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ 7, Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ 6, Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ 5, ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ 4, ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 3, ΕΘΝIKOΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ 3, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ 0.

Το πρόγραμμα αγώνων της 5ης αγωνιστικής ημέρας

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΛΛΙΦΥΤΟΥ, ΦΙΛΙΠΠΟΙ ΔΟΞΑΤΟΥ-ΟΡΦΕΑΣ ΧΩΡΙΣΤΗΣ, Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ-ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ», ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ-Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ

Α΄ κατηγορία-2ος όμιλος (4η αγωνιστική ημέρα)

Π.Α.Ο.Π. ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ-ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 0-1, ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ-ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 0-5, Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ-ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 4-1, ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 8-0.

Η βαθμολογία

Π.Α.Ο.Π. ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ 9, ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 9, Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ 9, ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ 6, ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ 6, ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 3, ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ 3, ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ 0, ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ 0.

Το πρόγραμμα αγώνων της 5ης αγωνιστικής ημέρας

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΟΥΔΟΥΝΙΩΝ-ΑΚΡΙΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΡΩΜΝΗΣ, ΔΟΞΑ ΠΕΤΡΟΥΣΑΣ-ΔΟΞΑ ΒΩΛΑΚΑ, ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ-Α.Ε. ΚΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ, ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ.

Β΄ κατηγορία-1ος όμιλος (4η αγωνιστική ημέρα)

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ-Π.Α.Ο.Π. ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ Β 3-2, Π.Α.Ο.Κ. ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ 5-0, ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ-ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 3-3, ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Β-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 0-4.

Η βαθμολογία

ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ 12, ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 10, Π.Α.Ο.Κ. ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 9, ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ 7, ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ 3, Π.Α.Ο.Π. ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ Β 3, ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ 3, ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Β 0.

Το πρόγραμμα αγώνων της 5ης αγωνιστικής ημέρας

Π.Α.Ο.Π. ΝΕΑΣ ΑΜΙΣΟΥ Β-ΑΠΟΛΛΩΝ ΝΕΡΟΦΡΑΚΤΗΣ, ΑΡΗΣ ΜΙΚΡΟΧΩΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΩΝΑ, ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΥΡΟΒΑΤΟΥ-Π.Α.Ο.Κ. ΠΡΟΑΣΤΕΙΟΥ ΔΡΑΜΑΣ, ΠΑΝΔΡΑΜΑΪΚΟΣ Β-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΔΡΙΑΝΗΣ.

Β΄ κατηγορία-2ος όμιλος (4η αγωνιστική ημέρα)

ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 1-7, ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ-ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 8-2, ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ-ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 1-2, ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ-ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ» Β 2-2.

Η βαθμολογία

ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ 10, ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ 9, ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ 9, ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ 7, ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ 4, ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ 3, ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ» Β 1, ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ 0.

Το πρόγραμμα των αγώνων της 5ης αγωνιστικής ημέρας

ΑΡΗΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΩΝ-ΔΟΞΑ ΚΑΤΩ ΒΡΟΝΤΟΥΣ, ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ-ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΛΕΙΣΟΥΡΑΣ, ΔΟΞΑ «ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΣΤΡΙΝΟΣ» Β-ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΛΙΣΤΡΑΤΗΣ, ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΠΟΛΗΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ.

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.